ТПО мембрана-UKR - Мегалит
м. Миколаїв, вул. Чкалова, 15
Tel: +38(098)847-03-77
Email: megalit.st@gmail.com

Покрiвлi

ТПО мембрана — гідроізоляційна мембрана нового покоління, що поєднує в собі найкращі характеристики сучасних гідроізоляційних мембран

Мегалит

ТПО мембрани надійшли у серійне виробництво у 90-х роках минулого століття, а перший випадок їх застосування як гідроізоляція даху був зафіксований у США у 1987 році. З тих пір, аж до 2000 року, виконувалося вдосконалення матеріалу на основі проведення численних тестувань. В результаті, ТПО мембрани на сьогодні за фізико-технічними характеристиками, екологічною та протипожежною безпекою, а також за експлуатаційними показниками значно випереджають матеріали із ПВХ. Показовим прикладом є те, що в Америці та Західній Європі вони давно завоювали визнання спеціалістів та споживачів.

Склад ТПО мембрани

Мегалит
 • Полімер – базова складова покриття. Виготовляється з еластомеру на основі поліетилену або поліпропілену. Забезпечує матеріалу гнучкість
 • Термостабілізатори – запобігають руйнуванню мембрани під час виготовлення, монтажу та експлуатації.
 • УФ-стабілізатори – надають атмосферній стійкості та гарантують довготривалу роботу.
 • Антипірени. Виробляються з використанням гідроксиду магнію. Потрібні для захисту від спалаху. Не містять галогенів, що не впливають на УФ-стабілізатори.
 • Барвники. Робляться на основі двоокису титану. Визначають колір матеріалу. Білий барвник сприяє кращому відображенню теплових променів, оптимізує мікроклімат у теплу пору року.
 • Біоциди. Затримують розвиток мікроорганізмів. Захищають поверхню ТПО мембрани від шкідливого впливу мікроорганізмів та усувають необхідність регулярного очищення покрівельного покриття.

Характеристики ТПО мембрани на прикладі продукту від компанії BAUDER

Bauder THERMOPLAN

 Bauder THERMOPLAN

Bauder THERMOPLAN — покрівельні полотна на основі поліолефіну-поліпропілену існують на ринку з 1997 року. Високоякісна система гідроізоляції характеризується винятковими екологічними властивостями та відмінними технічними параметрами. Bauder THERMOPLAN виробляється застосуванням екструзійної технології. Зміцнення синтетичного волокна дає матеріалу високу міцність та оптимальну здатність до розтягування. Мембрана Bauder THERMOPLAN укладається універсально, підходить як протикореневе шар і стійка проти мікроорганізмів. Bauder THERMOPLAN складається з високоякісного сплаву спеціальних кополімерів поліпропілену.

 

 

 

Bauder THERMOFIN

Bauder THERMOFIN

Покрівельна мембрана з високоякісного поліолефіну з армуючою серцевиною зі скловолокна надійно наплавляється за незначних витрат енергії (350-460 °C гарячого повітря). Поліолефін (FPO) також характеризують високу довговічність та постійні функціональні властивості протягом усього терміну служби. Мембрана Баудер Термофін – полімерний покрівельний матеріал для широкого застосування, екологічно чистий, піддається вторинній переробці.

Мембрана не містить пластифікаторів, важких металів, хлор та інші галогени.

Bauder THERMOFIN може бути використана для влаштування покрівлі, як механічним способом, так і із застосуванням баласту. Широкий діапазон температури зварювання робить монтаж мембрани швидким та надійним. Екологічні властивості завдяки основному матеріалу-поліолефіну чудові: продукція не містить розчинників, важких металів, хору та інших галогенів.

 

 

У 1997-1999 роках. було проведено серію випробувань ТПО-мембран. Вже тоді було зрозуміло, що цей матеріал служитиме десятиліттями: зразки, що відслужили по 3–10 років, у ході лабораторних досліджень практично не змінили своїх фізичних властивостей. Це дало підстави для прогнозування терміну експлуатації 40-50 років.

Тоді ж почалися роботи над удосконаленням технології виробництва. За 20 років, що пройшли з винаходу ТПО-мембран, цей матеріал був упроваджений у виробництво на багатьох заводах, що належать найбільшим світовим виробникам гідроізоляційних матеріалів. При цьому він регулярно модифікувався та вдосконалювався, змінювався його хімічний склад, вносилися коригування у технологічний процес.

Мегалит

Переваги ТПО мембран

 • Зберігає високу еластичність за негативної температури (-60 на брусі)
 • Підвищена хімічна стійкість.
 • Висока стійкість до проколу та механічних впливів, зокрема граду.
 • Має чудову зварюваність.
 • Високий опір впливу навколишнього середовища, включаючи постійне УФ-випромінювання.
 • Має бітумостійкість
 • Пожежні характеристики відповідають найвищим вимогам пожежної безпеки
 • Застосовується для гідроізоляції відкритих плоских покрівель з механічним кріпленням до основи, в баластних системах та експлуатованих покрівлях.

Замовте ремонт або влаштування нової покрівлі. Розрахуємо вартість за 1 день!

  Ми працюємо по всій території України

  Головний офіс:

  м. Миколаїв, вул. Чкалова, 15

  Телефон:

  (098) 944-12-82

  (097) 582-82-28

  Зателефонувати
  Зв’язатися з нами:
  Мегалiт