Гидроизоляция резервуаров-UKR - Мегалит
м. Миколаїв, вул. Чкалова, 15
Tel: +38(098)847-03-77
Email: megalit.st@gmail.com

Резервуари

Гідроізоляція пожежних резервуарів

У нашій країні найбільш поширені резервуари із залізобетону підземного розміщення. Вони мають збільшений термін служби, досить надійні та зносостійкі, але після певного часу їх поверхня всередині та зовні піддається корозії та потребує ремонту. Для нормального функціонування пожежний резервуар повинен бути надійно захищений від попадання ґрунтових вод та від витоку води з ємності. При недостатній герметичності вода йде назовні, розмиває грунт, через що резервуар просідає, деформується, порушується його цілісність.

Мегалит

Згодом, через постійну дію води, вологість повітря, конденсат, дії ґрунтових вод, атмосферні опади, динамічні навантаження відбувається руйнування пожежного резервуару:

  • вилуговування бетонної поверхні/li>
  • зниження міцності та руйнування зовнішнього бетонного шару
  • корозія арматури
  • деформації та утворення силових тріщин на дні, стінках та перекриттях
  • розбухання та просідання ґрунту під спорудою

Щоб запобігти всім цим видам руйнувань, необхідно провести якісну гідроізоляцію при будівництві, своєчасно оцінювати її стан при експлуатації і при появі перших негативних ознак — проводити ремонт гідроізолюючого покриття і всієї конструкції.

Гідроізоляція резервуару ПВХ мембраною

Однією з передових технологій захисту пожежних резервуарів від вологи є використання ПВХ-мембран. Об’єкти з високими гідроізоляційними вимогами (підземні паркінги, тунелі, споруди з приміщеннями нижче поверхні ґрунту) захищені саме таким способом. Залізобетонні резервуари відчувають незмінний негативний вплив, внаслідок чого в бетоні виникають мікротріщини. Якщо їх вчасно не ремонтувати, вони розростаються та перетворюються на суттєві дефекти. Через мікротріщини використовувати гідроізоляційні матеріали, які приклеюються до поверхні, недоцільно. Вони можуть пошкодитися разом із бетоном. На відміну від них ПВХ-мембрана кріпиться до бетону механічно. Такий спосіб кріплення значно подовжує термін захисної дії гідроізоляційного шару.

Мегалит
Мегалит

Технологія гідроізоляції

  1. Підготовка внутрішньої поверхні резервуара: вирівнювання, шліфування, шпаклювання незначних дефектів.
  2. Нанесення складу, який проникає в пори та тріщини та створює необхідну адгезію.
  3. Укладання геотекстилю.
  4. Розкрий мембрани за розмірами та формою резервуара. В результаті повинен вийти «чохол», який вкладається в ємність і закріплюється в ній механічно. Полотна мембрани між собою з’єднуються з нахлестом, щоб забезпечити герметичність вкладиша. Спайка мембрани виготовляється гарячим повітрям за допомогою спеціалізованого обладнання. В результаті зварювання утворюється подвійний шов із центральним повітряним каналом між швами.
  5. Труби для води також необхідно захистити мембраною. Для цього викроюють необхідні деталі, ними підсилюють усі елементи, для чого використовується ручний зварювальний фен.

Мембрана повністю захищає бетонну поверхню пожежного резервуару завдяки своїм технічним та експлуатаційним характеристикам:

  • Біостійкість до грибка, цвілі та мікроорганізмів
  • Висока міцність на розрив
  • Термін експлуатації – понад 20 років
  • Монтаж будь-якої пори року
  • Висока швидкість проведення робіт

У компанії «Мегаліт» працюють досвідчені фахівці, яким під силу оперативно провести всі роботи з гідроізоляції пожежних резервуарів. Ми врахуємо всі параметри та стан пожежного резервуару, зробимо правильний підбір матеріалів та технологій для забезпечення надійної гідроізоляції пожежних резервуарів та подальшого його правильного функціонування.
Є питання? Зв’яжіться з нами!

Замовте ремонт або влаштування нової покрівлі. Розрахуємо вартість за 1 день!

    Ми працюємо по всій території України

    Головний офіс:

    м. Миколаїв, вул. Чкалова, 15

    Телефон:

    (098)-847-03-77

    (050)-964-37-74

    Зателефонувати
    Зв’язатися з нами:
    Мегалiт