Сварка мембраны методом индукции-UKR - Мегалит
м. Миколаїв, вул. Чкалова, 15
Tel: +38(098)847-03-77
Email: megalit.st@gmail.com
Мегалит

Покрiвлi

Система індукційного кріплення для мембранних покрівель у зонах з високим вітровим навантаженням

Традиційна схема кріплення мембрани та її вразливість

Мегалит

Найбільш поширеною системою використання полімерних мембран є покрівля з механічним кріпленням покрівельного пирога до основи. При простоті конструкції, що здається, непрофесійний розрахунок кріплення і укладання може призвести до катастрофічних наслідків — зриву покрівельної конструкції.

Покрівля умовно ділиться на 3 зони: кутову, парапетну та центральну. Розміри зон залежать від геометрії будівлі. Розрядження, що створюється вітром, періодично піднімає мембрану між кріпленнями і викликає подовження мембрани і знімання. Сила вітрового всмоктування та еластичні властивості мембрани визначають ступінь знімання. Кожен компонент даху створює опір підйомній силі вітру. Всі зв’язки в ланцюжку опору повинні залишатися цілими. Руйнування відбувається тоді, коли сила підйому вітру більша, ніж опір будь-якого з цих зв’язків. При обдування в аеродинамічній трубі макета будівлі розміром 3х3 метри, висотою 90 см і парапетом 5 см були отримані такі дані — максимальне навантаження посідає кут покрівлі, де сила підйому в 4 рази перевищує значення в парапетній зоні.

Вітрове навантаження особливо високе для покрівель на відкритій місцевості: прибережна територія та простори з незначною рослинністю. При неправильних розрахунках типу та кількості кріплення є ризики зриву покрівельного покриття. Різниця між тиском вітру в низькій та високій зоні може доходити до 5 разів! Тому навіть однотипні будівлі в різних зонах можуть піддаватися абсолютно різній силі вітрового тиску. Це веде до підвищеної витрати кріпильних елементів для монтажу покрівлі.

Мегалит

Мінуси механічного кріплення

  • Велика кількість зварювальних швів
  • Не економічне використання мембрани за рахунок великої кількості нахлестів
  • Необхідність використання різної ширини рулонів
  • Додаткове кріплення теплоізоляційних матеріалів
  • Велика витрата кріплення на 1м2
  • Ризик зриву покрівлі за неправильного розрахунку

Нова технологія кріплення мембрани — зварювання методом індукції

Мегалит

Особливість індукційної системи кріплення в «непроникному» з’єднанні. Покрівельні шайби для ПВХ-мембрани, ТПО-мембрани, які застосовуються для фіксації ізоляції до покрівлі, приварюються до неї за допомогою індукційного нагріву, що забезпечує її надійне кріплення.

Як відбувається процес зварювання? Індукційна система кріплення складається із спеціальних металевих тарілок із полімерним покриттям, поліамідних телескопічних кріплень та покрівельних саморізів. Полімерна мембрана укладається з нахлестами, необхідними виконання якісного зварного шва. При індукційній системі кріплення немає потреби в установці кріплення в зону нахльосту, розмір нахльостування повинен становити не менше 60мм. Далі за допомогою вбудованого в індукційну машинку металошукача визначають положення металевих тарілок. Світлова індикація на індукторі сигналізує про знаходження та центрування металевої тарілки під мембраною, після чого запускається процес автоматичного зварювання. Мембрана міцно приварюється до полімерного покриття металевої тарілки, у своїй міцність зварного з’єднання перевищує міцність самої мембрани.

Метод індукційного зварювання виконується на спеціальному обладнанні європейського концерну SFS intec – законодавця світових тенденцій у сфері виробництва кріпильних виробів.

Апарат має безліч функцій безпеки та виключає ймовірність людських помилок:

  • “пошук та контроль” для виконання тільки надійних зварних швів
  • функція компенсації температури (автоматично адаптується до змін температури навколишнього середовища)
  • компенсація коливань струму
Мегалит

У США, де багато відкритих місцевостей та прибережних зон, справжнім головним болем є високі вітрові навантаження та урагани. Успішна історія застосування індукційного кріплення понад 20 років у США підтверджує надійність та ефективність вирішення.

Переваги методу індукційного зварювання

  • Використовується мембрана однієї ширини
  • Значно зменшується обсяг зварювальних швів
  • Економічна витрата мембрани досягається за рахунок зменшення кількості
  • Значне скорочення кількості кріплення та робіт з його встановлення на м2
  • Не потрібне додаткове кріплення для теплоізоляційних матеріалів
  • Знижується ризик зриву покрівлі завдяки рівномірному розподілу вітрового впливу на покрівлю

Замовте ремонт або влаштування нової покрівлі. Розрахуємо вартість за 1 день!

    Ми працюємо по всій території України

    Головний офіс:

    м. Миколаїв, вул. Чкалова, 15

    Телефон:

    (098)-847-03-77

    (050)-964-37-74

    Зателефонувати
    Зв’язатися з нами:
    Мегалiт